Polsat Box Go- Twoje ulubione seriale w serwisie

Cyfrowy Polsat od września to PolsatBoxGo, ale bez obaw nadal znajdziemy na platformie nasze stare ulubione seriale. Grupa Polsat Plus, czyli do niedawna Cyfrowy Polsat wchodzi w kolejną fazę rebrandingu i oferuje swoim klientom atrakcyjne produkty Polsat Go, PolsatBoxGo Polsat Box. Z rynku znika popularny serwis Ipla, czyli VOD Cyfrowego Polsatu. Korzystanie z Polsat Box Go wymaga od nas jedynie dostępu do sieci internetowej i ściągnięcie aplikacji lub zalogowanie się na stronie polsatboxgo.pl. Dla urządzeń mobilnych (HMS, Android i iOS) oraz telewizorów Smart TV, Android TV, Apple TV i dekoderów stworzono dedykowaną aplikację, którą można pobrać z Android Sklep Play, Apple Appstore czy Huawei App Gallery.

Nasze ulubione seriale płatne?

W miejscu za VOD – Ipla pojawia się Polsat Go, który będzie nadawał bezpłatnie, ale wyłącznie treści wyprodukowane przez grupę Polsat Plus. Czyli bez obaw nadal będziemy mogli zobaczyć nasze ulubione seriale w dowolnie wybranym przez nas momencie i na nośniku, który wybierzemy. Jeżeli zaś chcemy oglądać inne seriale, będziemy musieli zdecydować się na płatną wersję, jaką jest PolsatBoxGo, oferującą ponad sto kanałów telewizyjnych, wybierając pakiety, które nam najbardziej odpowiadają. Jeżeli macie wykupione pakiety w Ipli nie musicie się jednak martwić, że przepadną, ponieważ usługi zakupione przed 1 września zachowują swoją ważność zgodnie z zawartą umową. Pakiet z serialami znajdziemy w ofercie PolsatBoxGo Premium za 30 zł w aktualnej promocji, która po jej zakończeniu kosztować będzie 40 zł.

Czy za granicą również będziemy mogli zobaczyć nasze ulubione seriale?

Dla widzów mieszkających poza granicami Polski grupa Polsat przygotowała specjalny produkt Polsat Box, a jest nim płatny 45 zł lub 10 GBP/USD/EUR miesięcznie pakiet pod nazwą Polonia. Obejmuje on dostęp do seriali, filmów, 10 kanałów TV, wybrane transmisje wydarzeń sportowych na żywo, branżowe produkcje Polsatu i TV 4 w tym odcinki przedpremierowe.

Oglądaj swój ulubiony serial w dowolnym miejscu i czasie

Polsat Box Go to platforma streamingowa, która jest zadedykowana dla nawet najbardziej wymagających klientów. Jej niewątpliwą zaletą jest mobilność, czyli możliwość korzystania z niej na każdym urządzeniu, jaki w zasadzie używamy, a wystarczy nam wyłącznie do tego połączenie z siecią internetową. Nie ograniczają Cię długie umowy i konieczność zakupywania abonamentu. Wszystko to, aby uprościć i sprawić, aby życie odbiorcy stało się po prostu łatwiejsze. Po miesiącu oglądania i użytkowania serwisu Polsatu możesz po prostu zrezygnować z dalszego oglądania.