Czym jest planer słów kluczowych?

Narzędzie bezpłatne

Planer słów kluczowych to narzędzie bezpłatne, które jest przeznaczone zarówno dla nowych jak i również dla reklamodawców doświadczonych. Przypomina to jakby warsztat tworzenia całkiem nowych kampanii w sieci wyszukiwania. Można jak najbardziej go używać do wyszukiwania kluczowych słów oraz także sprawdzania, jaką skuteczność osiągnąć może dana lista kluczowych słów. Planer słów kluczowych ułatwia także określenie stawek konkurencyjnych oraz do tego budżetów kampanii.

Zalety planera słów kluczowych

Planer słów kluczowych umożliwia nam badanie słów kluczowych. Szukamy kluczowych słów do kampanii? A może potrzebujemy słów do kampanii już istniejących? Możemy jak najbardziej wyszukiwać słowa kluczowe na podstawie haseł, które są związane z naszą witryną ofertą czy też docelową stroną.

Kolejna zaleta to wyświetlanie statystyk historycznych oraz samych prognoz natężenia ruchu. Na podstawie wszelkich statystyk, jak na przykład liczba wyszukiwań, trafniej możemy dobierać kluczowe słowa do nowej czy też kampanii już istniejące. Prognozy na przykład szacowana liczna konwersji oraz kliknięć wskazują, jaką konkretnie skuteczność osiągnąć może lista kluczowych słów przy stawce danej oraz w danym budżecie. Pomagają również w wybraniu stawek oraz budżetu określonego. Warto także pamiętać, że pomimo tego, że planer słów kluczowych nam wyświetla propozycje kluczowych słów oraz także same prognozy natężenia ruchu, to skuteczność realna kampanii jest zależna od naprawdę wielu czynników.

Udostępnij